Это я...
  На главную
публицистика
банальные истории
гнездо кукушки
трудоядство
дневник воина
снималово
контакты
  проза  
  услуги
  резюме
 

Полезно знать

08.01.2014

Весілля з львівським колоритом: тільки з особистих запрошеннями!


Весілля з львівським колоритом

Якщо ти вирішила провести своє весілля у Львові, дотримуючись народних традицій, але при цьому не вдаватися в вишиванки і шаровари, раджу звернути увагу саме на весілля по-львівськи.

Запрошення і передвесільні клопоти


Весілля з львівським колоритом
Ти вже налаштувалася сидіти і вибирати дизайн запрошень? Ні, для того, щоб запросити гостей, як це прийнято в Львові, тобі потрібно буде докласти трошки більше зусиль. Адже запрошувати на весілля тут потрібно тільки особисто, винятком є ​​лише ті, хто живе дуже далеко. Наречений і наречена, прихопивши по свідкові, відправляються кожен по своїм друзям і родичам.

При цьому існує дуже гарний звичай, згідно якого запрошення на весілля озвучується персонально кожному членові сім'ї потенційного гостя, навіть якщо це зовсім маленька дитина. Центральный загс/ракс львов.

Субота - день для весілля по-львівськи

Весілля у Львові традиційно проходить в суботу. Але передвесільні клопоти починаються ще в п'ятницю, подружки і родички збираються вдома у нареченої. Цей девишник на відміну від сучасних вдач дуже цнотливий. Дівчата співають і плетуть вінок з барвінку, який потім прикрасить весільний стіл, потім проходить обряд розчісування - символічне прощання з незаміжньою життям.

 

Роль подружок нареченої


Подружки нареченої
День весілля для всіх починається дуже рано. Дружки допомагають нареченій одягти сукню, прикрашають під'їзд і весільний кортеж, а потім відправляються до будинку нареченого, щоб продати йому його весільну сорочку. Дружки, або як їх називають у Львові «дружки», можуть дуже непогано заробити на весіллі подруги, так як потім їм належить отримати ще й викуп за наречену, та й за весільні бутоньєрки, які вони вішають всім гостям також прийнято платити.

Торги за сорочку проходять в жартах і піснях. Дружки повертаються до нареченої і готуються зустріти нареченого. Як завжди за наречену пропонують сплатити викуп, часто замість нареченої дружки підсовують нареченому переодягнених хлопців, закутаних у білі фіранки, це триває до тих пір, поки майбутній чоловік не сплатить достатню суму.

Нарешті наречений і наречена можуть побачити один одного

Після всіх спроб подружок нареченої «перешкодити» наречений і наречена вперше зустрічаються, наречений дарує нареченій весільний букет, а наречена приколює йому на лівий лацкан піджака білу бутоньєрку.

Далі весільний кортеж прямує до церкви, де проходитиме вінчання. Після церемонії пара виходить до гостей і наречена перекаливает білу бутоньєрку нареченого на правий лацкан - це означає, що тепер він одружений чоловік. Молоді вперше цілуються як чоловік і дружина і кидають гостям цукерки і дрібні монети.


Вінчання
Банкет у Львові: починаємо з молитви

Весільний банкет у Львові традиційно починається з молитви. Наречений і наречена сидять в центрі, біля них сидять пари свідків. Традиційно під час застілля співаються народні пісні, а також жартівливі пісеньки закінчується словами «Гірко!». Причому цілуватися закликають, не тільки молодят, але і пари свідків. Між застіллями гості запрошуються на танцпол, де танцюють, проводять цікаві конкурси та тематичні ігри.

Після чергового застілля наречену віддають в руки її свекрухи, свекруха знімає з неї фату і замість неї пов'язує хустку. Після цієї процедури наречена підходить до кожної незаміжньої дівчини одягає їй фату і запрошує на танець. За повір'ям саме в цій послідовності дівчата потім повинні вийти заміж. Після цього веселощі триває до самого ранку.
продающий текст | общаться лично | карта сайта | продающий текст | крах монстра | полезно | каталог | сайты партнеров


 

Если вы на моем сайте, значит вас интересует литература, новинки кино, музыки, и многое другое. Например Вероятно вы также не хотите бедствовать и изменить свое материальное положение к лучшему.
Обо все этом читайте в соответствующих рубриках Жизнь бурлит как аспирин в стакане и еще не ясно как все может сложиться. В любом случае удачи и мир вашему дому.
©1994 литератор Артур Шахов
©1998-2018 создание веб сайта Bragin Design Studio
Все права защищены и принадлежат: Артуру Р. Шахову